Syfony kuchenne

Producent syfonów kuchennych JANO przedstawia nowoczesne i trwałe syfony kuchenne. To ważne elementy instalacji sanitarno-kanalizacyjnej w każdej domowej czy restauracyjnej kuchni. Tworzą system rur, który łączy zlew z kanalizacją i odprowadza do niej zużytą wodę.

Zastosowanie i funkcje syfonów kuchennych

Oferujemy syfony do zlewów jedno- i dwukomorowych. Są to elementy uniwersalne lub wzbogacone o części takie jak przelewy czy korki klik-klak. Wiele naszych produktów ma też więcej niż jedno przyłączenie. Dzięki temu można je podłączyć nie tylko do zlewu, ale i do pralki i zmywarki.

Tworzywa, z jakich powstają nasze syfony

Nasze syfony wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, na przykład PCV, i stali nierdzewnej. Z tego względu cechuje je duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, wysoką temperaturę i działanie chemikaliów.

Komfort użytkowania i łatwy montaż syfonów kuchennych

Specjalna konstrukcja syfonów kuchennych JANO sprawia, że pozwalają one zaoszczędzić przestrzeń pod zlewozmywakiem. Zatrzymuje też przykre zapachy w kanalizacji, nie dopuszczając do ich wydobywania się na zewnątrz systemu.

Prosta budowa syfonów ułatwia ich samodzielny montaż. Wysokiej jakości zakrętki i uszczelki sprawiają zaś, że nasze syfony są wyjątkowo szczelne.

Walory estetyczne syfonów kuchennych od producenta JANO

Producent zadbał, by syfony były nie tylko wysoce funkcjonalne i trwałe, ale i estetyczne. Zapewniają to nowoczesna konstrukcja i lśniące metalowe sitka – jedyna widoczna z zewnątrz część syfonu. Łatwo dopasować ją zarówno do klasycznych, jak i designerskich zlewozmywaków, a także do metalowych baterii.

Wybierz syfon kuchenny od zaufanego producenta

Nie ryzykuj kupna niskiej jakości syfonu, który szybko pęknie lub straci drożność. Postaw na trwałe części, które zachowają pełną funkcjonalność na długie lata.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz syfon kuchenny, który najlepiej sprawdzi się w Twojej kuchni.

Translate »