Syfony metalowe

Syfony metalowe od producenta JANO to najwyższej jakości elementy instalacji sanitarnej. Można montować je zarówno w kuchniach, jak i łazienkach oraz pomieszczeniach gospodarczych. To trwałe, odporne na zniszczenia i żywotne części, zawdzięczające swe właściwości stali nierdzewnej i niezawodnej konstrukcji. Zapewniają higieniczne i szczelne odprowadzenie zużytej wody oraz skuteczną ochronę przed przykrym zapachem.

Zalety syfonów metalowych

Syfony metalowe od lat cieszą się powszechnym uznaniem. Nic dziwnego, gdyż są to najtrwalsze i najbardziej wytrzymałe rodzaje syfonów. Właściwości stosowanych do ich produkcji metali przekładają się na wiele zalet tych produktów. Należą do nich:

  • największa wytrzymałość mechaniczna,
  • największa odporność na czynniki chemiczne i temperaturę,
  • wysoka estetyka,
  • łatwość instalacji,
  • kompatybilność z resztą metalowych części uwodnień,
  • dostępność w wielu rodzajach.

Rodzaje syfonów metalowych

Syfony metalowe od producenta JANO to kompleksowa oferta różnych rodzajów części. Wśród naszych syfonów metalowych znajdziesz wszystkie typy syfonów. Są to:

  • syfony butelkowe z kielichem lub bez – idealne do ciasnych łazienek i kuchni. Zmieszczą się w niewielkiej szafce pod zlewem lub umywalką, oszczędzając przestrzeń;
  • syfony rurowe –  syfony w kształcie litery U, odpowiednie do każdego rodzaju zlewu i umywalki, nie wymagają czyszczenia.

Z jakich tworzyw powstają nasze syfony metalowe?

Syfony metalowe do JANO tworzymy z najwyższej jakości metali. Do ich budowy wykorzystujemy wysokogatunkową stal nierdzewną. Nie ulega ona procesom korozyjnym i na długie lata zachowuje trwałość i estetyczny wygląd. Lśniąca, efektowna stal jest też łatwa w czyszczeniu.

Wybierz syfony metalowe od niezawodnego producenta JANO

Zdobądź najbardziej żywotne metalowe syfony łazienkowe i kuchenne od producenta JANO. Nasze solidne produkty wykonane są z wysokogatunkowych metali, w tym stali nierdzewnej. Wszystkie nasze produkty są też objęte gwarancją. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najtrwalszy syfon metalowy do swojej łazienki lub kuchni.

Translate »