Kontakt

JANO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Siennieńska 252
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

NIP: 661 23 67 516
REGON: 260585565
KRS: 0000915217
BDO: 000147473
Nr konta: 27 1240 1385 1111 0010 5373 5987

e-mail: sprzedaz.jano@o-c.pl
tel: 795-070-953


SPRZEDAŻ:

Dyrektor Handlowy
Łukasz Goska
lukasz.goska@phujano.pl
tel.: 570-181-813         [/su_column]
Dyrektor Techniczny
Mariusz Malinowski
mariusz.malinowski@phujano.pl
tel.: 531-634-476
Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży
Magdalena Karwacka
magdalena.karwacka@phujano.pl
tel.: 730-300-922
Kierownik Działu Zakupów
Kamila Kowalska
kamila.kowalska@phujano.pl
tel.: 790-601-212
Kierownik ds. Magazynowych
Sławomir Gurski
slawomir.gurski@phujano.pl
tel.: 570-166-016
Kierownik zmianowy
Maciej Gawot
Daniel Skuza
magazyn@phujano.pl
Kierownik ds. Produkcji i Montażu
Sylwia Tadej
sylwia.tadej@phujano.pl
tel.: 883-191-717
Sprzedaż internetowa
Sebastian Barszcz
sebastian.barszcz@phujano.pl
tel.: 730-131-014
Marketing
Aneta Walczyk
aneta.walczyk@phujano.pl
tel.: 730-288-277
Pełnomocnik ds. Systemu Jakości
Mirosław Rak
miroslaw.rak@phujano.pl
tel.: 730-644-688
Serwis
serwis@phujano.pl
tel.: 570-441-616