Kontakt

JANO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Siennieńska 252
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

NIP: 661 23 67 516
REGON: 260585565
KRS: 0000915217
BDO: 000147473
Nr konta: 23 1050 1416 1000 0090 8270 0510

e-mail: sprzedaz.jano@o-c.pl
tel: 795-070-953

 


SPRZEDAŻ:

Dyrektor Zarządzający
Łukasz Goska
lukasz.goska@phujano.pl
tel.: 570-181-813         [/su_column]
Kierownik ds. Marketingu
Aneta Walczyk
aneta.walczyk@phujano.pl
tel.: 730-288-277
Kierownik Działu Wsparcia Sprzedaży
Magdalena Karwacka
magdalena.karwacka@phujano.pl
tel.: 730-300-922
Sprzedaż internetowa
Magdalena Karwacka
magdalena.karwacka@phujano.pl
tel.: 730-300-922
Dyrektor Techniczny/
Pełnomocnik Zarządu ds. Zarządzania Jakością
Mariusz Malinowski
mariusz.malinowski@phujano.pl
tel.: 531-634-476
Koordynator ds. Zakupów
Anita Stypa
anita.stypa@phujano.pl
tel.: 790-601-212

Kierownik ds. Magazynowych
Agnieszka Barańska
agnieszka.baranska@phujano.pl
tel.: 570-166-016
Z-ca Kierownika ds. Magazynowych
Krzysztof Czech
krzysztof.czech@phujano.pl
Kierownik ds. Produkcji i Montażu
Sylwia Tadej
sylwia.tadej@phujano.pl
tel.: 883-191-717

Serwis
serwis@phujano.pl
tel.: 570-441-616