Syfony łazienkowe

Producent syfonów łazienkowych JANO oferuje najszerszy wybór syfonów do nowoczesnych łazienek. To trwałe i funkcjonalne elementy, które na długo zachowują swą drożność, chroniąc przed przykrym zapachem. Ze względu na ich przeznaczenie oferujemy:

  • syfony do pralki,
  • syfony brodzikowe,
  • syfony wannowe.
Tak zróżnicowana oferta pozwala wyposażyć całą łazienkę w jednolity system syfonów.

Specjalna konstrukcja syfonów łazienkowych

Przemyślana konstrukcja syfonów łazienkowych od producenta Jano zwiększa ich funkcjonalność. Dzięki swej specjalnej budowie, syfony te umożliwiają gładki przepływ wody. Skutecznie chronią przed wydobywaniem się przykrego zapachu z kanalizacji. Z myślą o małych łazienkach stworzyliśmy także syfony oszczędzające miejsce przy umywalce.

Estetyka naszych syfonów łazienkowych

Syfony łazienkowe od Jano to elementy dostępne w bogatej gamie kolorów, kształtów i modeli. Oferujemy syfony rurowe i butelkowe oraz syfony kwadratowe i okrągłe. Lśniący korek klik-klak pasuje do każdej wanny i umywalki i prezentuje się nowocześnie.

Łatwy montaż syfonów łazienkowych

Syfony łazienkowe to urządzenia, które możesz łatwo zainstalować samodzielnie. Nasze produkty montować można natynkowo lub podtynkowo. Ta wielość opcji pozwala na idealne dopasowanie syfonu do Twojej łazienki.

Wybierz najtrwalsze syfony łazienkowe od niezawodnego producenta

Kompletując instalację sanitarno-kanalizacyjną w swoim domu, wybieraj trwałe i jakościowe elementy. Postaw na producenta syfonów łazienkowych, którego produkty zachowają swą drożność na długie lata. Sprawdź, co jeszcze możesz osiągnąć dzięki naszej zróżnicowanej ofercie.

Translate »